Kolejne spotkanie z Kubą Stolarczykiem

Zawodnik Leicester City Football Club oraz reprezentant Polski U21, Jakub Stolarczyk odwiedził swoją - czyli naszą - szkołę, uczniów i nauczycieli.

Dla nas wszystkich było to niezwykłe spotkanie, pełne pozytywnych emocji, dobrej energii i motywacji do podążania za marzeniami i stawania się coraz lepszymi! ❤️ Wiemy, że także Kuba był szczęśliwy, że mógł spędzić czas w swojej "starej" szkole, porozmawiać ze swoimi nauczycielami, rozdać autografy młodym fanom, czy stanąć w bramce naszego pięknego nowego boiska.

Jakub, dziękujemy Ci za to, że swoją piękną pracą i sportową postawą pokazujesz, że zawsze warto być dobrym człowiekiem, ale również za to, że jesteś znakomitym ambasadorem naszego miasta i naszej gminy!
Jesteśmy z Ciebie dumni!