OLIMPUS Sesja jesienna 2021 - zapraszamy

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4 -8 na najbliższe olimpiady przedmiotowe - OLIMPUS Sesja jesienna 2021

Olimpiady z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, przyrody, historii, biologii, geografii, chemii i fizyki, zostaną przeprowadzone w dniach 3-9 listopada 2021 r.

Uczestnictwo chętnych uczniów należy zgłosić szkolnemu organizatorowi do 6 października 2021 r. wpłacając po 10,00 zł  od wybranego przedmiotu i wypełniając:

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.

Zgoda rodziców/opiekunów.

Uczestnik deklarujący udział w konkursie wpłaca na Radę Rodziców (pośrednio przez szkolnego organizatora) wpisowe w wysokości 10,00 zł od przedmiotu. Szkolny organizator konkursu wpłaca z zebranych pieniędzy na konto Olimpusa:

• 9,50 zł od uczestnika, gdy szkoła zgłosi do olimpiady z danego przedmiotu od 8 do 49 uczestników,
  • 9,00 zł od uczestnika, gdy szkoła zgłosi do olimpiady z danego przedmiotu powyżej 50 uczestników.

Każda olimpiada z poszczególnych przedmiotów rozliczana jest oddzielnie.

Pozostałe pieniądze (0,50 zł, 1,00 zł od uczestnika) są do dyspozycji szkoły i należy je przeznaczyć na organizację olimpiad i nagrody szkolne.

Opłata wpisowa dotyczy uczestnictwa w jednej olimpiadzie. W związku z tym, jeśli jeden uczestnik bierze udział w kilku olimpiadach, ponosi opłatę za każdą z nich.

Regulamin olimpiady oraz zakres tematyczny znajdą Państwo na stronie www.olimpus.edu.pl

Szkolny organizator konkursu M. Kasprzyk