• Odwiedziny: 3119184

Ostatnia zbiórka dla Schroniska w Nowinach

Zakończyliśmy ostatnią zbiórkę karmy, kocy i akcesoriów dla bezdomnych psów (kotów) w schronisku w Nowinach. Tym razem dzięki łaskawości naszych darczyńców (głównie z klas młodszych i Oddziału Przedszkolnego), udało nam się zebrać ok. 85 kg karmy suchej i w puszkach oraz akcesoria i koce.

Dziękujemy za okazane serce naszym Uczniom i Ich Rodzicom, bo dzięki Wam bardzo duża gromada psiaków, będzie dokarmiona, z czego niezmiernie radzi są opiekunowie schroniska.

(Schronisko jest już przepełnione. Psów przybywa z dnia na dzień, a dzięki zbliżającym się wakacjom będzie ich jeszcze więcejsurprised Potrzebują chętnych do wyprowadzania czworonogów na spacery (miło wspominają naszych absolwentów Gimnazjum), bo sami nie dają rady. Jeśli ktoś nie wie, co zrobić z wolnym czasem - Schronisko przyjmie Wasze wsparcielaughing).

Serdecznie dziękujemy chłopcom z klasy 4b za okazaną pomoc, przy przenoszeniu darów.
Na Was zawsze można liczyć laughinglaughinglaughing