Ależ wygrana!!!

Z wielką radością przekazujemy Państwu informację o wspaniałej wygranej naszych Uczniów w ogólnopolskim konkursie "Spotkania ze sztuką" zorganizowanym przez Fundację PGE.

troje laureatów: Tosia, Weronika i Karol, dzięki swoim przepięknym pracom, które były inspirowane twórczością Józefa Chełmońskiego, zdobyło nagrody w tym szczególnym konkursie. Co warte podkreślenia, poza nagrodami indywidualnymi, sprawili oni niespodziankę i frajdę całym swoim klasom!
W nagrodę 2a, 3a i 3b otrzymały pamiątkowe koszulki oraz wybrały się na pełną wrażeń wyprawę do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, integralnej części Muzeum Narodowego w Kielcach.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a fundatorom, Fundacji PGE, dziękujemy za kreatywny konkurs!

Fotorelacja na FB >>>>>