Nasi czworonożni przyjaciele - czekają na naszą pomoc!

Wolontariusze SP w Chęcinach zapraszają wszystkich chętnych do akcji -  zbiórki kocy, ręczników,  żywności oraz innych niżej wypisanych rzeczy dla bezdomnych psów w Schronisku w  Nowinach.

Prosimy o włączenie się do akcji uczniów wszystkich klas SP w Chęcinach oraz sympatyków czworonogów z naszej gminy.

Akcja trwa 30 maja 2021 r.

Sympatyków czworonogów prosimy o przekazywanie zebranych rzeczy do wychowawców klas lub opiekunki szkolnego wolontariatu p. M. Kasprzyk.

Potrzebne są również następujące rzeczy:

• sucha karma dla psów;
  • karma w puszkach dla psów;
  • smycze, obroże, szelki, kuwety,
  • miski metalowe;
  • koce, ręczniki;
  • rękawice jednorazowe;
  • środki dezynfekcyjne;
  • witaminy i odżywki dla  psów

Za dar serca serdecznie dziękujemyUśmiech

Jeśli darczyńcy chcą uzyskać punkty/wzorowe z zachowania, proszę o podanie informacji do wychowawcy lub zapisać informację na opakowaniu karmy.

Jeśli nasi uczniowie będą dysponować wolnym czasem podczas roku szkolnego, w wakacje lub będą się nudzić, pieski w schronisku chętnie umilą wam każdą chwilę. Pracownicy Schroniska zapraszają do współpracy i z ochotą skorzystają z Waszej pomocy.

Facebook Wolontariat Nowiny- adopcje psów  >>>>>

Wolontariusze wraz z opiekunkami