IV Gminny Turniej Gier i Zabaw Logicznych

09.05.2017 r. w CKiS w Chęcinach odbył się IV Turniej Gier i Zadań Logicznych dla uczniów szkół podstawowych z Gminy i Miasta Chęciny.

W turnieju wzięło udział dziesięć trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych z Bolmina, Chęcin, Korzecka, Łukowej, Polichna, Siedlec, Starochęcin, Tokarni i Wolicy. Uczestników turnieju zaszczycili swoją obecnością Burmistrz GiM Chęciny p. Robert Jaworski oraz Wicedyrektor ŚCDN w Kielcach p. Elżbieta Dudek.

W tym roku drużyny zmagały się z tangramami oraz zadaniami logicznymi.

I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Korzecku

II miejsce - ze Szkoły Podstawowej w Polichnie

III miejsce – I drużyna ze Szkoły Podstawowej w Chęcinach.

Zwycięzcy i pozostali uczestnicy otrzymali nagrody i upominki ufundowane przez Pana Burmistrza, ŚCDN w Kielcach oraz nauczycieli z pozyskanych na ten cel środków od RR.

SP w Chęcinach reprezentowały dwie trzyosobowe drużyny uczniów z klas szóstych:

I drużyna – Maja Gacek, Julia Szewczyk i Mateusz Tylec (VIa)

II drużyna – Sylwia Kaczyńska, Paulina Skucińska (VIb) i Hubert Malarski (VIc) - IV miejsce

Podziękowania składamy Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Chęcinach za przekazanie funduszy na nagrody.

Fotorelacja w Galerii SP >>>>>