Dzień 2. „Rodzinne wędrówki dawniej i dziś – po co nam wiedza geograficzna o regionie i o Polsce” 15.05.2018 r. (wtorek)

W drugi dzień świętowania Szkolnych Dni Rodziny odbyły się podchody dookoła budynku szkoły, w której brali udział przedstawiciele klas Va, VIa i VIb. Zabawa ta nie odbyłaby się, gdyby nie sztab szkolnych wolontariuszy, którym składamy wielkie podziękowania. Bez Was nie byłoby szans zrealizować tego projektu.

Jak przystało na zajęcia szkolne mieliśmy okazję sprawdzić wiedzę z języka polskiego czy matematyki, a wszystko to w formie zabawy. Zgodnie z tematem przewodnim naszej gry terenowej szukaliśmy skarbu. Razem z uczestnikami zastanawialiśmy się co może być naszym skarbem, i wiecie co… wszyscy uczestnicy zgodzili się ze stwierdzeniem, że to Rodzina jest naszym skarbem. A wy jak myślicie? Zgadzacie się?"

Główny organizator podchodów: Sylwia Gołuch