Małe Grand Prix na festiwalu w Krakowie dla Cantaty!

Chór CANTATA ze Szkoły Podstawowej w Chęcinach pod kierunkiem Przemysława Gruszki

zdobył MAŁE GRAND PRIX w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej

i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima” w Krakowie .

Podczas II etapu eliminacji do Festiwalu chór CANTATA wykonał pieśni: „Rota”, „Niepodległa, niepokorna” zaprezentowane wcześniej w I etapie w Kielcach. Jako utwór dodatkowy chór zaśpiewał pieśń „Piechota”.

Finał Festiwalu, przed znamienitymi gośćmi, odbył się 18 listopada 2018 roku w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, gdzie chór CANTATA wraz z innymi laureatami zaśpiewał z towarzyszeniem orkiestry kameralnej.

MAŁE GRAND PRIX to występ w Koncercie Galowym, który odbędzie się 10 marca 2019r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na ten koncert już teraz gorąco Państwa zapraszamy.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Chórzystkom i ich Rodzicom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Link do strony festiwalu:

SP Chęciny