Nagrody dla nauczycielek z SP w Chęcinach

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do podsumowań i podziękowań dla Nauczycieli i Pracowników szkół.

W piątek, 11 października, w siedzibie Państwowej Szkoły Muzycznej w Kielcach, odbyła się podniosła uroczystość wręczenia nagród i odznaczeń dla zasłużonych nauczycieli i pracowników szkół z terenu Województwa Świętokrzyskiego.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że wśród tegorocznych nagrodzonych znalazły się nauczycielki z naszej szkoły.

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała Pani  dr Grażyna Barwinek, wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach, natomiast nagrodę Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty otrzymała Pani pedagog, Anna Wierzbicka-Kamińska.

Nagrodzonym nauczycielkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dołączamy również najlepsze życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkół z chęcińskich szkół.