Spotkanie profilaktyczne dla rodziców w ramach Ogólnopolskiego Programu „ Szkoła promująca zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki Z Rakiem”

W dn. 12.12.2019r w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne dla rodziców, pracowników szkoły  i nauczycieli z dietetykiem Panią dr Kamilą Sobaś z Instytutu Zdrowia Publicznego z UJK w Kielcach.

Pani doktor bardzo ciekawie zaprezentowała tematykę chorób dieto zależnych - epidemii naszych czasów i czynników, które tę epidemię powiększają. Spotkanie było zorganizowane we współpracy opiekunów SK LOP i SK PCK oraz Pań: pedagoga i psychologa szkolnego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za poświęcenie swojego czasu, co zaowocuje rozsądnym podejściem w przygotowywaniu zdrowych, urozmaiconych posiłków.

Dorota Bożek

Ewa Dąbrowska