Rozpoczęliśmy działalność ENGLISH THEATRE !!!

Na pierwszym spotkaniu poznaliśmy różnorodność gier i zabaw angielskich, np.: PASS THE PARCEL – podaj paczkę.

Gra z „wykupywaniem się”, mająca na celu powtórzenie poleceń, zadanych w języku angielskim.

NUMBERS GAME – gra z liczbami.

Poznamy jeszcze inne : DON’T SAY THE WORD (nie wymawiaj słowa), WATCH MY LIPS ( obserwuj moje usta), GUESS THE CARD (zgadnij, jaka to karta), GO AND TOUCH (podejdź i dotknij), MYSTERY PAIRS (tajemnicze pary), READING GAMES (gry rozwijające czytanie), SPOT THE MISTAKE (znajdź błąd) etc. (itd.)

Śpiewaliśmy piosenki, recytowali wierszyki.

Warsztay plastyczne zakończyły nasze spotkanie. Wykonywaliśmy our birthday calendar (nasz urodzinowy kalendarz), powtarzając angielskie nazwy miesięcy. Wykorzystamy go !

Wykonane prace zamieściliśmy na gazetce szkolnej.

20 osób uczestniczyło w naszym spotkaniu. Byli na nim także uczniowie klas starszych.

WELCOME AGAIN !!!

Elżbieta Wesołowska