#ShareEU – informacja o naszym udziale w projekcie na antenie Radia Fama

Na antenie Radia Fama 2 grudnia 2020 r. odbyła się audycja związana z udziałem naszej szkoły w programie #ShareEU „Kształtowanie obywatelstwa europejskiego w społeczeństwach post-totalitarnych. Refleksje po 15 latach od rozszerzenia Unii Europejskiej”.

Gośćmi Pani Redaktor Anety Czaban były Panie Maria Bednarska, nauczyciel konsultant ze Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach Grażyna Barwinek.
Rozmawiano o celach, zadaniach i rezultatach projektu. Pani G. Barwinek omówiła zadania jakie realizowane są w naszej szkole.

Szkoła im. Jana Kochanowskiego jest jedną z 20 szkół podstawowych w województwie świętokrzyskim biorących udział w programie.