• Odwiedziny: 3119281

Szkolny Klub Wolontariusza w Chęcinach ogłasza konkurs plastyczny

na „logo i nazwę” Szkolnego Klubu Wolontariusza

oraz plakat promujący pomoc bezdomnym zwierzętom

w Schronisku w Dyminach.

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Nasi czworonożni przyjaciele!”

Organizator:

1. Organizatorem konkursu jest Szkolny Klub Wolontariusza w Chęcinach.
  2. Szkolny Klub Wolontariusza organizuje konkurs w ramach projektu edukacyjnego „Nasi czworonożni przyjaciele”.

Cele konkursu:

1. Rozwijanie wyobraźni plastycznej.
  2. Uwrażliwienie uczniów na potrzeby zwierząt.
  3. Kształtowanie odpowiedzialnych postaw opiekunów zwierząt.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum z ZSO w Chęcinach.
  2. Każdy uczestnik konkursu może wykonać tylko jedną pracę.
  3. Plakat promujący pomoc zwierzętom - prace w klasach I – III i w klasach IV –VI szkoły podstawowej,  powinny w ciekawy sposób poruszać problematykę opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Technika wykonania prac: dowolna, format: A – 4 lub A – 3.
  4. Prace w klasach I – III gimnazjum, powinny zawierać propozycję na „Logo i nazwę” Szkolnego Klubu Wolontariusza. Projekty graficzne wykonane na komputerze muszą być wydrukowane w formacie A4 lub A5.
  5. Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące dane:
  • imię i nazwisko autora, wiek, klasę
  • imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana

6.  Prace muszą być wykonane w pełni samodzielnie i nie mogą być wcześniej publikowane.

7.  Prawa autorskie do zgłoszonych prac przechodzą na organizatora konkursu.

8.  Prace konkursowe należy dostarczyć do 20 stycznia 2014 r. do Szkolnego Klubu Wolontariusza przy ZSO w Chęcinach.

9. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 stycznia 2014 r. o godzinie 15.30, o czym  zainteresowani zostaną powiadomieni.

10.  W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane nagrody rzeczowe za pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz wyróżnienia i dyplomy.

11.  Najciekawsze prace zostaną nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

12.  Wręczenie nagród z udziałem gościa specjalnego.

13.  Po zakończeniu konkursu zostanie udostępniona galeria prac wszystkich uczestników.

14.  Wyróżnione prace będą wykorzystywane w celu promocji opieki nad bezdomnymi zwierzętami w Schronisku w Dyminach.

Organizatorzy:

Opiekunowie i liderzy Szkolnego Klubu Wolontariusza (D. Wrońska, W. Król, K. Malarczyk).

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie.

Dodatkowych informacji związanych z konkursem będą udzielały p. E. Dąbrowska i p. M. Kasprzyk.