Dzień 4. piątek 13.05.2022 r. pod hasłem: “Poznajemy bliżej naszego patrona Szkoły Podstawowej w Chęcinach, czyli Majówka u Jana Kochanowskiego”

Podczas Tygodnia Rodziny, dzięki współpracy z Chęciński Uniwersytet Trzeciego Wieku wszyscy chętni uczniowie mogli odnaleźć lub rozwinąć swoje zdolności manualne i spróbować swoich sił w rękodziele.  Miło było patrzeć, jak młodzi odnajdują swoją pasję.  A kilka talentów zostało dzięki temu odkrytych!

Serdecznie dziękujemy miłym Paniom z ChUTW za cierpliwość, poświęcony nam czas i wszystkie cenne wskazówki.  Liczymy również na kontynuację naszej współpracy w bliższej i dalszej perspektywie.

Dzień 4 (ostatni)

Tydzień Rodziny zakończyliśmy piątkowym piknikiem. Z radością spędziliśmy ten wspólny czas na zabawie i tańcu.  Po długim czasie pandemii taka integracja zadziałała na wszystkich jak wspaniały eliksir.

Film nr 2 >>>>>

Film nr 3 >>>>>