Volleyball Academy w Chęcinach

Młode miłośniczki piłki siatkowej ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach miały znakomitą szansę rozwoju swoich sportowych umiejętności.

Dzięki współpracy Gminy Chęciny ze stowarzyszeniem sportowym Fun Sport z Kielc, od kilku miesięcy w ramach Mikro Grantów realizowany był projekt „Szkolenie z piłki siatkowej w gminie Chęciny”.
30 dziewcząt, podzielonych na dwie grupy wiekowe, systematycznie uczęszczało na zajęcia z piłki siatkowej. Treningi prowadzone były w szkole oraz w hali Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach, gdzie pod czujnym okiem Pani Moniki Habik-Bolmińskiej, młode siatkarki zdobywały nie tylko umiejętności sportowe, ale także podnosiły swoją ogólną sprawność fizyczną.
Szkolenie zastało zakończone turniejem dwójek i singli w hali „Pod Basztami” w Chęcinach. Uczestniczki turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale, statuetki oraz słodki poczęstunek i pamiątkowe koszulki Volleyball Academy Chęciny.

Młode siatkarki, wraz Dyrekcją szkoły składają serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Gminy i Miasta Chęciny, Robertowi Jaworskiemu, za możliwość udziału w tak potrzebnym projekcie, wsparcie i zaangażowanie w jego realizację.
Słowa podziękowania za współpracę i pomoc kierujemy do Pani Dyrektor CKiS, Renaty Janusz oraz Pana Kierownika Mariusza Skuty.
Dziękujemy Rodzicom za niezwykłe wszelką pomoc.

Wszyscy wyrażamy też ogromną nadzieję na kontynuację projektu w przyszłości.

Fotorelacja na FB >>>>>