SZLACHETNA PACZKA 2023- dostarczona

Nasza szkoła po raz 12 wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka 2023. Naszym celem było przygotowanie paczki dla pięcioosobowej rodziny Pani Marty, która po śmierci męża musiała zająć się trójką dzieci, w tym chorą siedmiolatką.

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny
1. Pralka lub pralko-suszarka – spełnili Nauczyciele i Pracownicy Szkoły +chętni Darczyńcy

2. Środki czystości – dostarczyli uczniowie klas: 5a, 5b, 5c i 4a

3. Zestaw do profesjonalnego strzyżenia - zakupiła klasa 7b + Darczyńcy

Pozostałe potrzeby Rodziny

Żywność trwała - dostarczyli darczyńcy z klasy   „O”, 1a, 1b, 1c i 2a, 2b, 2c

Materiały szkolne - przekazali uczniowie klasy 3a i 3b,

Wyposażenie mieszkania (ręczniki, pościel) –zakupiły klasy 6a i 6b

Szczególne upominki przygotowali:

Zestaw ułatwiający malowanie paznokci – klasa 7a

Zestaw kosmetyków i przyborów do golenia - klasa 8a

Kolorowanki/malowanki,  zabawki,  upominki pod choinkę - klasa 4b

Wszystkie potrzeby zostały zrealizowane, dzięki wielu wspaniałym osobom o cudownych sercach.

Warto czynić dobro? Z pewnością tak laughing

Tegoroczna Szlachetna Paczka po raz kolejny udowodniła, że chcemy i lubimy dzielić się dobrem z tymi, którym jest trudniej...

W piątek 15. grudnia, spakowaliśmy i przekazaliśmy do Wojewódzkiego sztabu akcji aż 25 paczek (ta "25" paczka zawierała paragon na pralko-suszarkę). Dodatkowo nasza udana zbiórka pozwoliła przygotować i przekazać jeszcze 5 paczek z najpotrzebniejszymi produktami dla 4 rodzin z naszej gminy!

Składamy gorące podziękowania dla naszych Uczniów, Rodziców, oraz Sponsorów, którymi są: Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Rada Rodziców, p. Marta Lipiec, firma Auto-Gancar, Zakład Kamieniarski Przywała Stones, p. Dorota Wróblewska wraz z AcelorMittal z Nowin oraz p. Agnieszka Łużniak z Apteki na Dolnym Rynku.

Specjalne słowa podziękowania i uznania dla p. Doroty Wróblewskiej, p. Małgosi Chrabąszcz, Wolontariuszom, Uczniom, którzy w piątkowe popołudnie porządkowali i pakowali te liczne dary.

W imieniu obdarowanych przekazujemy ogromne i serdeczne DZIĘKUJEMY!

Od p. Marty w ramach podziękowania, dostaliśmy dwa pyszne chlebki innocent

Opiekunki Szkolnego Wolontariatu

A. Wierzbicka-Kamińska i M. Kasprzyk