• Odwiedziny: 3119310

08.01.2011 r.

08.01.2011r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz kolejny! Zbieraliśmy pieniądze na zakup sprzętu do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet w ciąży z cukrzycą. Akcja odbyła się już po raz dwudziesty.

A z każdą zbiórką zwiększa się liczba wolontariuszy. W tym roku na terenie Chęcin było pięciu wolontariuszy z gimnazjum im. Kacpra Fodygi w Chęcinach: Oliwia Olczyk (kl. IIIB), Marta Bojko (kl. IIIB), Patrycja Miernik (kl. IIIB), Nicola Matysek (kl. IIIB) oraz Maciek Gruszka (kl. IIIA), pod opieką pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Chęcinach.

W naszej szkole na rzecz WOŚP, zostały zorganizowane dyskoteki, które odbywały się od drugiej do siódmej godziny lekcyjnej. Uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum przyczynili się do zbiórki pieniędzy, wrzucając symboliczną kwotę do puszki przy wejściu.Zebraliśmy w naszej szkole 377,23 zł.

Dziękujemy wszystkim za pomoc pieniężną, okazane ciepło i serce.

Szczególne podziękowania należą się dwóm Paniom, które pomagały nam w organizacji Mini Finału WOŚP w naszej szkole- pani Monice Gugulskiej i pani Emilii Kwiecień, które sprawowały nad nami opiekę podczas dyskotek oraz podczas finału w niedzielę.

Dziękujemy także Dyrekcji, za przychylne nastawienie do nas i akceptację naszych planów związanych z tym przedsięwzięciem.

Oliwia Olczyk – przewodnicząca SU gimnazjum

Więcej informacji i fotorelacja na stronie www.checiny.pl